فیلم خاطره انگیزه “زشت و زیبا”

in-cinemas-now-richbanner_8a1eebc5

این فیلم حتما شمارا یادِ کارتون قدیمی زشت و زیبا می اندازد، این داستان دقیقا همان داستان است ولی در قالب فیلمی موزیکال و دیدنی!

نام فیلم : Beauty and the Beast 2017 – دیو و دلبر ۲۰۱۷

بر اساس داستان : Disney’s Beauty and the Beast by Linda Woolverton Beauty and the Beast اثری از Jeanne-Marie Leprince de Beaumont

ژانر فیلم : درام, علمی- تخیلی, فانتزی

رده سنی : PG-13 – تماشای این فیلم به افراد زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Bill Condon

تهیه کنندگان : David Hoberman, Todd Lieberman

نویسندگان : Evan Spiliotopoulos, Bill Condon, Stephen Chbosky

موسیقی : Alan Menken

فیلمبرداری : Tobias A. Schliessler

تدوین : Virginia Katz

بازیگران : Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McKellen,

تاریخ اکران : March 17, 2017

اطلاعات فیلم برگرفته از سایت farsizirnevis.ir

شاهزاده بسیار مغرور است او با تمامی دختران اشرافی مغرورانه میرقصد ولی هیچ عشقی در سینه ندارد، در یک مهمانی شبانه که همگی مشغول رقص هستند پیرزن ساحره او را نفرین به جادویی می کند، او شاهزاده را به دیو تبدیل میکند و به او گل سرخی را میدهد و میگوید: تا وقتی که آخرین برگ گل میریزد وقت داری صادقانه عاشق شخصی بشوی وگرنه این نفرین تا ابد باقی خواهد ماند.

بل دختری زیباست در دهکده، او تنها دخترِ دهکده است که به خواندن کتاب علاقه دارد و مرد رویایی او در میان تمامی پسران دهکده پیدا نمیشود حتی تنها مرد دهکده که شخصی زیبا و قدرتمند است و عاشق بل! اما بل هیچ علاقه ای به او ندارد و مدام از دست او فراری است.

پدر بل در قلعه ای توسط یک دیو اسیر می شود و بل برای کمک به پدر خود می رود، او از دیو میخواهد به جای پدرش او را زندانی کند و دیو قبول می کند. بل در قلعه می ماند.

دیو قلعه بسیار زشت و بدترکیب است، او زود عصبانی می شود و کم حرف است. به طور شگفت انگیزی بعضی از وسیله های خانه مثل قوری، فنجان، شمعدانی، کمد و.. صحبت می کنند، آنها به بل قصه دیو را می گویند:

شاهزاده ای زیبا در این سرزمین جکومت میکرد، او به قدری زیبا بود که مغرور شده بود، می پنداشت چون بسیار زیباست پس برترین هم هست، جادوگری او را به طلسمی مبتلا کرد، شاهزاده زیبا به دیوی بدترکیب تبدیل شد، جادوگر گل سرخی را در شیشه به او داد و گفت: اگر تا وقتی آخرین برگ گل رز می افتد کسی را صادقانه دوست نداشته باشی طلسم تا آخر عمرت باقی می ماند. دیو با دخترهای زیادی آشنا شد ولی همه او را به خاطر ظاهرش ترک می کردند، او دیگر نا امید شده بود…

دلِ بل برای دیو سوخت، او به دیو محبت می کرد، روزهایش را با او می گذراند و کم کم عشق بین آنها به وجود آمد. پسری که در دهکده عاشق بل بود دست بردار نبود او پدر بل را مورد آزار و اذیت قرار داد تا بگوید بل کجاست، پیرمرد عاقبت همه چیز را گفت، پسر گروهی را جمع و راهی قلعه شد تا دیو را بکشد.

آنها با هم درگیر شدند دیو زخمی و به حالت مرگ افتاد، آخرین برگ گل رز در حال افتادن بود، وقتی بل رسید، دیو چشمهایش را بست، آخرین برگ گل رز افتاد… بل شروع به گریه کردن کرد و دیو را بوسید، در این هنگام دیو تبدیل به همان شاهزاده زیبا شد و چشمهایش را باز کرد…

گردآوری شده توسط لیمونا

دسته‌بندی‌ها: دیدنی ها

برچسب‌ها: ,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.